środa, 30 września 2009

Do you believe in Angels?

W tempie ekspresowym wykonałam ostatnio kartki. Ekspresowy bo chyba jeszcze w przeciągu dnia nie udało mi się zrobić 10-ciu sztuk!!! no znając moje ślimacze tempo to mały sukces ;)

Wczoraj 29.09.09r. było święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Ale w piątek 02.10.09r. swoje święto obchodzą nasi Aniołowie Stróżowie. W biegu życia codziennego zapominamy o nich. A co dopiero o ich święcie.

Pomyślałam, że warto z tej okazji wysłać kartkę z życzeniami. Nawet jakoś szczególnie świętować ten dzień, zadumać się nad swoim życiem, nad tym co naprawdę ważne. Pomyśleć o tym, że nie jesteśmy sami w naszym życiu. Że ktoś nieustannie nad nami czuwa.

Ostatnio będąc w Norwegii zauważyłam taki stempelek, z aniołem. Nie było szans abym wyszła ze sklepu bez niego ;) wiedziałam, że posłuży mi do kartek właśnie z okazji Dnia Anioła Stróża.

10 kartek powędrowało do kogoś z rodziny, przyjaciół, blogowych znajomych ;)

Anioł
wyjścia z sytuacji

Wiara nam podaje
że niewidoczny Anioł
wyprowadził
świętego Piotra
z więzienia
zapamiętajmy
że także wyprowadza nas
z sytuacji trudnych
z choroby
cierpienia
bezsenności

ks. Jan Twardowski

A Ty, wierzysz w Anioły?

6 komentarzy:

paula_71 pisze...

Tak się szczęśliwie złożyło,że moja skromna osoba znalazła się w szczęśliwej dziesiątce.
Dziękuję Ci Daguś :*

aagaa pisze...

Karteczki piękne a jedna jest juz u mnie.
Niesamowita z Ciebie dziewczyna.
Buziaki

jaga pisze...

prześliczne kartki,,
Intryguje mnie jak zrobiłaś wypukłość ornamentu???

Dag-eSz pisze...

Paula, Aga i Jaga dziękuję :)

Jago domyślam się, że chodzi Ci o te białe, stemple? jest to technika embossingu na gorąco, potrzebujemy do tego zwykłych stempli, specjalnego tuszu przezroczystego i proszku kolorowego do tej techniki, nagrzewnicy do embossingu lub żelazka - wszystko dostępne w sklepie srapart.pl
Maczamy stempel w tuszu, odciskamy na papierze (pozostanie obtłuszczony ślad) posypujemy proszkiem po tym śladzie i strzepujemy nadmiar. Na tłustym śladzie stempla pozostaje proszek który należy stopić nagrzewnicą lub trzymając obrazek blisko nagrzanego żelazka, ot cała filozofia :)

Mili pisze...

Dagmarko ja wierzę w Anioły - moja Rodzina ma swojego Aniołka Stróża

dziękuję Ci za to, że dzięki Tobie zaczełam zastanawiać się nad drogą którą podążam w życiu i za to, że przypomniałaś mi o czymś ważnym - ty wiesz ...

Dag-eSz pisze...

Mili - uśmiecham się do Ciebie :) baaa o tak -> :D